DOM
Aktualności
Warunki
Kontakt
Galeria
Sanktuarium
FORMACJA
DUCHOWOŚĆ
  
mapa strony

 Korzystając z tej strony zgadzasz się na użycie plików cookie.

 
 Propozycje na rok 2014 i 2015 - kliknij link poniżej
Tu mogą Państwo zapoznać się z naszymi propozycjami na rok 2014 i 2015. Zapraszamy do udziału w rekolekcjach ignacjańskich i innych rodzajach rekolekcji. Zachęcamy również do skorzystania z wielu sesji formacyjnych prowadzonych przez ekipę DFD, jak i zaproszonych gości. W naszym domu istnieje również możliwość przeżycia "Czasu Pustyni" - dni wyciszenia, odpoczynku, modlitwy, połączonej z możliwością skorzystania z kierownictwa duchowego.
 
 Gdzie znajduje się nasz Dom Formacji Duchowej
Na tej mapce można zobaczyć, gdzie znajduje się nasz Dom Formacji Duchowej i jak do niego dotrzeć z dworca PKP i PKS. Dodatkowe informacje dotyczące sposbu dostania się do naszego domu znajdą Państwo pod mapką.
 
 Nagrania z sesji
Z przyjemnością informujemy, że w dziale "Duchowość/Materiały" są już dostępne pliki dźwiękowe z sesji Karykatury chrześcijaństwa prowadzonej przez ks. Marka Dziewieckiego.
 
 Świadectwa
Wszystkich uczestników rekolekcji i sesji w naszym DFD zapraszamy do podzielenia się swoim świadectwem działania Boga. Piszcie do nas! Będzimy starać się je umieszczać w dziale Świadectwa na naszej stronie internetowej. Może Twoje świadectwo zachęci innych do szukania Boga. Otrzymaliśmy po to, aby się dzialić z innymi. A dzieląc się jeszcze więcej otrzymujemy.


breitling replica watches
replica watches
replica watches
replica watches
omega replica
replica watches
u boat replica watches
audemars piguet replica
iwc replica watches
omega replica watches
omega replica watches
replica watches
omega replica watches
omega replica watches
omega replica watches
omega replicastrona główna dom formacja duchowość