DOM
Aktualności
Warunki
Kontakt
Galeria
Sanktuarium
FORMACJA
DUCHOWOŚĆ
  
mapa strony

 Korzystając z tej strony zgadzasz się na użycie plików cookie.

 
 Propozycje na rok 2015
Tu mogą Państwo zapoznać się z naszymi propozycjami na rok 2014 i 2015. Zapraszamy do udziału w rekolekcjach ignacjańskich i innych rodzajach rekolekcji. Zachęcamy również do skorzystania z wielu sesji formacyjnych prowadzonych przez ekipę DFD, jak i zaproszonych gości. W naszym domu istnieje również możliwość przeżycia "Czasu Pustyni" - dni wyciszenia, odpoczynku, modlitwy, połączonej z możliwością skorzystania z kierownictwa duchowego.
 
 Gdzie znajduje się nasz Dom Formacji Duchowej
Na tej mapce można zobaczyć, gdzie znajduje się nasz Dom Formacji Duchowej i jak do niego dotrzeć z dworca PKP i PKS. Dodatkowe informacje dotyczące sposbu dostania się do naszego domu znajdą Państwo pod mapką.
 
 Nagrania z sesji
Z przyjemnością informujemy, że w dziale "Duchowość/Materiały" są już dostępne pliki dźwiękowe z sesji Karykatury chrześcijaństwa prowadzonej przez ks. Marka Dziewieckiego.
 
 Świadectwa
Wszystkich uczestników rekolekcji i sesji w naszym DFD zapraszamy do podzielenia się swoim świadectwem działania Boga. Piszcie do nas! Będzimy starać się je umieszczać w dziale Świadectwa na naszej stronie internetowej. Może Twoje świadectwo zachęci innych do szukania Boga. Otrzymaliśmy po to, aby się dzialić z innymi. A dzieląc się jeszcze więcej otrzymujemy.

strona główna dom formacja duchowość